A A A

Raspbery Pi 4 w sprzedaży - ceny od 35 dolarów

27 czerwca 2019, 07:20
Na rynku debiutuje nowa iteracja Raspbery Pi - model z cyfrą "4" może okazać się dużym hitem, jeśli weźmiemy pod uwagę, jak ogromną popularność zyskał Raspbery Pi 3.
Raspbery Pi 4 w sprzedaży - ceny od 35 dolarów

Kolejna wersja Raspbery Pi 4 ma być jeszcze bardziej przyjazna dla użytkowników. Na pokładzie znalazło się miejsce na procesor Broadcom z taktowaniem 1,5 GHz oraz wsparciem dla kodeka H.265. Do tego wszystkiego można dorzucić dwa porty micro-HDMI, 4 GB pamięci RAM oraz wsparcie dla przesyłania wideo 4K w 60 klatkach na sekundę. Producent zaktualizował także moduły do łączności, takie jak Bluetooth czy Wi-Fi.

Raspberry Pi 4 w wersji z 1 GB RAM będzie kosztowało 35 dolarów, a za najmocniejszą konfigurację przyjdzie zapłacić około 55 dolarów.

 


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto