A A A

Razer BlackShark - nowy zestaw inspirowany lotnictwem

31 sierpnia 2012, 12:31
Razer BlackShark - nowy zestaw inspirowany lotnictwem

Firma Razer ogłosiła dzisiaj rozszerzenie swojej popularnej linii Razer BlackShark o nowy zestaw słuchawkowy inspirowany lotnictwem.

BlackShark pozwoli poczuć się jak prawdziwy pilot. Ozdobiony charakterystyczną zielenią zestaw słuchawkowy stanowi konkretne źródło dźwięku podczas walk w każdej grze. Zapewnia także ochronę przed dźwiękami z zewnątrz, dzięki wygodnym osłonom uszu. Te części zostały wykonane z pianki dopasowującej się do kształtu głowy i uszu, dzięki czemu gracze mogą liczyć na wygodę podczas nawet najdłuższych sesji z grami czy z muzyką.

Ci z graczy, którzy poszukiwali uniwersalnego zestawu słuchawkowego do zabrania w podróż, mogą odłączyć mikrofon, aby przeobrazić BlackShark w słuchawki, które nie tylko świetnie grają, ale też wyglądają. Uniwersalne złącze 3,5mm audio jack pozwoli na współpracę z niemal każdym urządzeniem audio dostępnym na rynku.

- W warunkach bojowych, każdy żołnierz musi skupić się na swoim zadaniu i uwolnić się od zewnętrznych czynników, które mogą go rozproszyć. Z graczami jest podobnie i to właśnie dlatego stworzyliśmy dla nich Razer BlackShark. Kiedy chcesz zrobić sobie przerwę w graniu i komfortowo słuchać muzyki poza domem, wystarczy, że odłączysz pałąk mikrofonu, a BlackShark zamieni się w doskonale izolujące słuchawki – mówi Robert „RazerGuy” Krakoff, prezes Razer USA.

Cena zestawu słuchawkowego Razer BlackShark wynosi 119,99 euro.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto