A A A

Razer Orochi w nowej odsłonie: Blade Edition

2 maja 2012, 11:09
Razer Orochi w nowej odsłonie: Blade Edition

Razer zaprezentował Razer Orochi Blade Edition – mysz odpowiednią zarówno dla „niedzielnych graczy” jak i dla progamerów.

Razer Orochi Blade Edition zaprojektowana została głównie z myślą o Graczach, którzy często podróżują i potrzebują czegoś niewielkiego, spełniającego ich wysokie oczekiwania, a przede wszystkim mobilnego. Jak zapewnia producent, Orochi Blade Edition idealnie odgrywa swoją rolę podczas podróży np. samochodem czy innym środkiem lokomocji. Ergonomiczny kształt pozwala dopasować ją zarówno do większej, jak i mniejszej dłoni, a co najważniejsze symetryczna konstrukcja umożliwia użytkowanie gryzonia przez osoby zarówno prawo- jak i leworęczne.

Mysz wyposażona została w laserowy czujnik 3G oraz 7 programowanych przycisków. Dane przesyłane są nie tylko za pomocą protokołu Bluetooth, istnieje także możliwość podłączenia urządzenia za pomocą dwumetrowego przewodu, zakończonego wtykiem USB. Nie trzeba już się zastanawiać, które rozwiązanie jest efektywniejsze – przewodowe czy bezprzewodowe. W zależności od rodzaju komunikacji Razer Orochi Blade Edition oferuje dwie czułości: 4000dpi (bluetooth) oraz 2000dpi (kabel).

Sugerowana cena detaliczna myszy wynosi 269,00 zł brutto.

Specyfikacja techniczna:

Wymiary całkowite: 99 x 67,8 x 35 mm (bez kabla)

Sensor / czujnik: laserowy 3G

Czułość na kablu: 4000 DPI

Czułość bez kabla: 2000 DPI

Ilość przycisków: 7 (programowalne)

Ilość rolek: 1 Interfejs: USB

Komunikacja: przewodowa i bezprzewodowa

Długość kabla USB: 200 cm

Odświeżanie USB: 1000 Hz


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto