A A A

Razer przedstawia kontroler Panthera Evo

5 listopada 2018, 13:30
Razer wraz z Fighting Game Community łączą siły i prezentują Panthera Evo - arcade stick o jeszcze większej precyzji, wytrzymałości i indywidualności.
Razer przedstawia kontroler Panthera Evo

Razer Panthera Evo to kolejna odsłona bestsellerowego arcade sticka Razer Panthera. Poprawiony drążek został gruntownie przetestowany i dostosowany do profesjonalnego użytku przez najlepszych esportowców oraz członków społeczności, takich jak Xian Ho Kun i Kenny Omega z Team Razer.

Razer blisko współpracował z zawodnikami, mistrzami i liderami turnieju FGC. Opinie i uwagi zebrane podczas długich sesji testów pomogły na nowo zdefiniować Razer Panthera i dopasować go do preferencji najbardziej profesjonalnych wojowników. Lider FGC Mark „MarkMan" Julio powiedział, że „inspirowanie społeczności do podnoszenia standardów niezawodności jest bardzo ważne", dodając, że Panthera Evo „zapewnia precyzję i najlepsze w swojej klasie działanie, jednocześnie pozwalając graczom na przeniesienie swojego unikatowego stylu grania na to nowe urządzenie."

Razer Panthera Evo wyposażono w przełączniki Razer Mechanical Switches, które charakteryzują się żywotnością do 30 milionów naciśnięć, co ustanawia zupełnie nowy standard wytrzymałości. Dzięki ulepszonej obudowie i wejściu słuchawkowemu kontroler otrzymuje dodatkową gamingową wydajność. Panthera Evo, podobnie jak poprzednik, jest również w pełni modyfikowalna. W odpowiedzi na prośby graczy grafikę na obudowie można wymienić i dostosować do własnych preferencji.

Cena: €199.99


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto