A A A

Razer sponsorem ESL One

10 czerwca 2014, 13:00
Firma Razer poinformowała o swoim kolejnym ruchu związanym ze wspieraniem e-sportu -podpisaniu umowy sponsorskiej z ESL i wsparciu ESL One Frankfurt 2014.
Razer sponsorem ESL One

ESL One we Frankfurcie nad Menem to nie tylko ekscytujące wydarzenie na arenie e-sportowej - to także doskonała okazja do ulepszenia swojego zestawu do gier. Razer będzie obecny także na własnym stoisku, gdzie posiadacze biletów ESL One Premium Tickets otrzymają od Razera torby z upominkami. Co więcej, uczestnicy konkursu na cosplay, z pulą nagród €3,000 również zyskają na partnerstwie Razera i ESL, dzięki niesamowitym nagrodom w postaci urządzeń z oferty Razera, w tym wyjątkowym modelom stworzonym specjalnie na tę okazję.

Min-Liang Tan, współzałożyciel, CEO i dyrektor kreatywny Razera komentuje:

- E-sport od zawsze był w DNA Razera, więc wsparcie ESL One było dla nas oczywistą decyzją. ESL to z pewnością jeden z najlepszych partnerów, jeśli chodzi o organizacje eventów o światowej renomie. Dzięki 30,000 spodziewanych gości, milionom widzów online i puli nagród $200,000, to wydarzenie z pewnością będzie krokiem milowym dla rozwoju e-sportu w Niemczech.

Więcej informacji o turnieju można znaleźć na stronie esl-one.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto