A A A

Red Ring of Death przestanie nękać użytkowników konsoli Xbox?

22 czerwca 2010, 11:11
Red Ring of Death przestanie nękać użytkowników konsoli Xbox?

Podczas gdy pierwsza generacja konsoli Xbox 360 po przegrzaniu wyświetlała sławny Czerwony Pierścień Śmierci (Red Ring of Death), najnowsza wersja urządzenia posiadać będzie zabezpieczenie przed przegrzaniem – głównym powodem wspomnianego błędu.

Po zbliżeniu się do temperatury krytycznej konsola wyświetli komunikat: „Xbox 360 zostanie teraz wyłączony z powodu niewystarczającej wentylacji. Będzie go można uruchomić ponownie, gdy lampka zasilania przestanie migać”. W ten sposób Microsoft chce uchronić użytkowników przed nieprzyjemnościami i koniecznością oddania konsoli do serwisu.

Warto pamiętać, że aby uniknąć takich sytuacji należy zapewnić sprzętowi odpowiednią wentylację i nie narażać go na działanie promieni słonecznych.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto