A A A

Rejestrator NAVITEL R800 FULL HD

29 marca 2016, 13:30
NAVITEL Poland wkracza na rynek wideo rejestratorów samochodowych z modelem R800 FULL HD, który jako pierwszy na rynku obsłuży karty pamięci o pojemności aż 256GB.
Rejestrator NAVITEL R800 FULL HD

Rzut oka na specyfikację techniczną ujawnia szereg innowacji. Przede wszystkim implementacja slotu na karty SD do 256GB, co umożliwia rejestrację wielogodzinnej podróży w wysokiej rozdzielczości (1920x1080 przy 30 klatkach na sekundę). Zastosowana w urządzeniu technologia kompresji obrazu H.264 oferuje optymalne parametry nagrania i odtwarzania przy małym rozmiarze pliku.

Wyświetlacz rejestratora prezentuje rozdzielczość 800x480 pikseli, co na IPS-owej matrycy o przekątnej 4-cale daje całkiem dobre odwzorowanie, porównywalne z matrycami niektórych smartfonów. Urządzenie wyposażono także w technologię antywstrząsową, opartą na sensorze przeciążeń (G-sensor). Czuły mikrofon pozwoli precyzyjnie wychwycić odgłosy towarzyszące zdarzeniom drogowym. Ciekawą i nowatorską funkcjonalnością jest zaawansowany tryb parkingowy, który polega na tym, że kamera wykrywa ruch wokół auta podczas nieobecności kierowcy, zatem każda szkoda parkingowa zostanie udokumentowana. - Pamiętajmy, że nagranie z wideo rejestratora może być cennym dowodem dla policji, sądu, ale także dla firmy ubezpieczeniowej - dodaje Tobiasz Jankowski.

Urządzenie wykonano z dobrej jakości komponentów, w tym z elementów stali, nadającej konstrukcji wyjątkową odporność. Stonowana, ale elegancka estetyka obudowy komponuje się z wnętrzem każdego pojazdu. Rejestrator uruchamia się w momencie zapłonu silnika, zatem nie trzeba pamiętać o jego każdorazowym włączeniu, wystarczy że będzie podpięty do źródła zasilania.

Wideo rejestrator NAVITEL R800 Full HD zadebiutuje w sprzedaży w drugiej połowie kwietnia w sugerowanej cenie detalicznej 449 zł. Producent w zestawie z urządzeniem oferuje ergonomiczny uchwyt, odporny na wstrząsy występujące podczas gwałtownych drogowych manewrów.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto