A A A

Robot sprzątający Roomba 605

23 czerwca 2016, 10:00
Do Polski trafił najtańszy z robotów sprzątających marki iRobot. Roomba 605 korzysta z opatentowanego, 3-stopniowego systemu czyszczenia i kosztuje 1499 zł.
Robot sprzątający Roomba 605

Roomba 605 podobnie jak pozostali przedstawiciele gamy odkurzających iRobotów pracuje w oparciu o opatentowany 3-stopniowy system sprzątania. Dzięki niemu wirująca szczotka boczna zagarnia zabrudzenie nawet z rogów oraz przestrzeni przy ścianach, przesuwając je w kierunku dwóch przeciwbieżnie obracających się szczotek, które podnoszą je i za sprawą siły ssącej umieszczają je w pojemniku na zabrudzenia.

iRobot Roomba 605 obsługiwany jest z poziomu panelu głównego, na którym znajdują się następujące przyciski:

  • CLEAN - do uruchomienia pełnego cyklu sprzątania
  • SPOT - do uruchomienia cyklu sprzątania punktowego, w którym robot dokładnie wyczyści do półtora metra kwadratowego powierzchni
  • DOCK - po jego naciśnięciu robot zostanie oddelegowany na Stację Dokującą

Kompaktowe wymiary robota sprawiają, że jest w stanie odkurzyć pod meblami. Z kolei zestaw czujników wykryje uskoki oraz przeszkody. Po skończonej pracy robot samodzielnie wróci do stacji dokującej, aby naładować akumulator.

iRobot Roomba 605 dostępny jest w sugerowanej cenie katalogowej 1499 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto