A A A

Roccat Tyon – mysz zaprojektowana dla graczy

4 czerwca 2014, 09:30
Firma Roccat na trwających targach Computex 2014 na Tajwanie zaprezentowała najnowszą mysz, zaprojektowaną specjalnie dla graczy – Tyon. Nowy model został wyposażony w 16 programowalnych przycisków oraz funkcję Easy-Shift[+].
Roccat Tyon – mysz zaprojektowana dla graczy

Mysz Tyon posiada komfortowy kształt dopasowany do prawej dłoni, dokładnie przetestowany schemat ustawienia przycisków, a także nowość w serii myszy Roccat, X-Celerator, czyli analogowy, dwukierunkowy drążek. Będzie on użyteczny zwłaszcza w grach wojennych, gdzie sterowanie czołgiem, helikopterem czy myśliwcem bywa utrudnione, jeśli korzysta się jedynie ze standardowej myszki i klawiatury. X-Celerator ułatwi np. wykonywanie skomplikowanych powietrznych ewolucji, które wymagają precyzji w kilku wymiarach. Kolejną unikalną funkcją jest Dorsal Fin, dwuklikowy przycisk, umieszczony za rolką, pod który można przypisać dwie akcje, dostępne dotąd jedynie z poziomu klawiatury.

Tyon to uosobienie mocy i wydajności: 576kB pamięci wewnętrznej, zapewniającej wystarczająco dużo miejsca na zapisywanie ustawień i makro; sensor laserowy 8200 DPI Pro-Aim dla precyzji i szybkości. Podwójna strefa podświetlenia - przy dolnej krawędzi oraz rolce, może być zaprogramowana z osobnymi schematami kolorów. Tyon będzie dostępny w czarnej i białej kolorystyce.

Specyfikacja techniczna Roccat Tyon

  • Sensor laserowy 8200 dpi pro aim (R3)
  • Analogowy drążek X-celerator
  • Innowacyjny przycisk dorsal fin
  • System Roccat easy-shift[+]
  • Podświetlenie z 16.8M kolorów
  • Kontrola tracking & distance
  • 16 przycisków
  • 32-BIT procesor + 576KB pamięci

 


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto