A A A

Rowery miejskie w Mapach Google'a

17 lipca 2019, 11:30
Wyszukiwarka jednośladów do wypożyczenia działa obecnie również w Polsce.
Rowery miejskie w Mapach Google'a

Internetowy potentat już przed rokiem uruchomił wyszukiwarkę rowerów miejskich dla mieszkańców Nowego Jorku. Obecnie usługa taka działa w 24 miastach (w 16 krajach); można z niej skorzystać także w Polsce (na razie w Warszawie).

Dane na temat rowerów miejskich są aktualizowane w czasie rzeczywistym dzięki współpracy z serwisem ITO World. Użytkownicy Map Google'a w wersji na urządzenia z systemami Android lub iOS mogą sprawdzić gdzie znajdują się wypożyczalnie rowerów miejskich, ile jednośladów na konkretnej stacji jest wolnych oraz czy pozostały tam niezajęte stanowiska do zwrotu pojazdów.

Poza Nowym Jorkiem wyszukiwarka działa od dzisiaj w Barcelonie, Berlinie, Brukseli, Budapeszcie, Chicago, Dublinie, Hamburgu, Helsinkach, Kaohsiungu (Gaoxiongu), Londynie, Los Angeles, Lyonie, Madrycie, Meksyku (Ciudad de México, Mexico City), Montrealu, Nowym Tajpej (New Taipei City), Rio de Janeiro, San Francisco (w całym rejonie zatoki – Bay Area), São Paulo, Toronto, Wiedniu, Warszawie i Zurichu.

fot. Google


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto