A A A

Samsung ATIV Tab 3 - na Intel Atom Z2760

13 sierpnia 2013, 12:16
Samsung ATIV Tab 3 - na Intel Atom Z2760

Na polski rynek trafiło kolejne mobilne urządzenie z rodziny ATIV - Samsung ATIV Tab 3.

Sprzęt wyposażony został system operacyjny Windows 8, Samsung ATIV na 10,1-calowy ekran dotykowy o rozdzielczości 1366 na 768 pikseli. W środku znajdziemy dwurdzeniowy procesor mobilny Intel Atom Z2760.

Mający 8,2 mm grubości i ważący ponad 550 gramów tablet Samsung ATIV Tab 3 jest dostępny z systemem operacyjnym Windows 8 oraz pakietem biurowym Microsoft Office 2013,. ATIV Tab 3 to także 2 GB pamięci operacyjnej RAM oraz aż 64 GB pamięci Flash. Przestrzeń tę można rozszerzyć, wykorzystując czytnik kart micro SD. Całość uzupełniają porty micro USB 2.0 i micro HDMI.

Oprogramowanie i sam ekran ATIV Tab 3 zostały wzbogacone o rysik S Pen i powiązanego z nim pakietu aplikacji S Note. Jest on doskonale znany wszystkim właścicielom urządzeń z serii GALAXY Note. Wykrywający poziom nacisku rysik pozwala na pisanie, rysowanie, szkicowanie, tworzenie wykresów, edycję dokumentów oraz obsługę interfejsu systemu operacyjnego.

ATIV Tab 3 oferuje też dodatkowe aplikacje i rozwiązania. Bitcasa, czyli chmura konsumencka. Do przechowywania multimediów w chmurze służy też Samsung HomeSync. Bez względu na to, gdzie jesteśmy, zgromadzi i przechowa dla nas zbiory zdjęć i filmów o wielkości do 1TB. HomeSync umożliwia też uruchomienie gier oraz wyświetlanie filmów i programów telewizyjnych na dużym ekranie telewizora, bezpośrednio z dysku.

Samsung ATIV Tab 3 z dwoma głośnikami o mocy 0,64 W może pracować na baterii do 10 godzin bez potrzeby podłączania zewnętrznego ładowania - tak twierdzi producent.

Sugerowana cena detaliczna:

Samsung ATIV Tab 3: 2 999 PLN


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto