A A A

Samsung EX1920W - monitor do pracy

2 września 2010, 14:42
Samsung EX1920W - monitor do pracy

Samsung wprowadza na polski rynek model EX1920W – profesjonalny wyświetlacz z podświetleniem LED. Nowy model doskonale sprawdzi się zarówno w domu, jak i każdym miejscu pracy.

Monitor EX1920W wyposażony jest w matrycę o przekątnej 19’’ podświetloną diodami LED. Urządzenie zapewnia profesjonalną jakość obrazu również dzięki wyższemu współczynnikowi kontrastu oraz rozdzielczości 1440x900. Dobre parametry sprawiają, że wyświetlane kolory wyróżniają się dużą głębią, a detale są niezwykle wyraźne. Użytkownicy mogą więc korzystać z wysokiej jakości obrazu niezależnie od tego czy monitor jest dla nich niezbędnym narzędziem pracy czy sprzętem służącym do rozrywki. W obu przypadkach niezwykle przydatna będzie z pewnością funkcja Magic Angle, dzięki której treści wyświetlane na monitorze będą zawsze w zasięgu wzroku. Urządzenie może być ustawione w dowolny sposób, a osoba z niego korzystająca może przyjąć najbardziej komfortową pozycję. Funkcja 5-stopniowego zarządzania obrazem umożliwia takie poszerzenie kątów widzenia, że obraz na ekranie jest wyświetlany tak, jakby znajdował się dokładnie naprzeciw widza.

Model EX1920 oferuje mnóstwo wygodnych funkcji pozwalających dostosować parametry monitora do indywidualnych potrzeb użytkowników. Opcja Magic Bright służy do manualnego ustawiania kontrastu i jasności monitora, co przydaje się przy oglądaniu zdjęć, filmów, czy w grach. Natomiast dzięki funkcji Smart Size można dopasować rozmiar obrazu na ekranie, tak by był wyświetlany w oryginalnym formacie. Obraz o standardowym rozmiarze jest odpowiednio przenoszony na szerszy ekran, a użytkownik nie otrzymuje rozciągniętej czy zniekształconej reprezentacji oryginału. Warto zwrócić uwagę na funkcję Colour Effect, która pozwala spersonalizować obraz wyświetlany na monitorze. Efekty kolorystyczne możemy dobrać w zależności od naszego nastroju w danym momencie czy preferencji. Do wyboru jest pięć ustawień - woda, sepia, zieleń, odcienie szarości i naturalny, dzięki którym można podkreślić swój indywidualny styl.

Monitor dostępny jest w sprzedaży, w sugerowanej cenie detalicznej 529 PLN.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto