A A A

Samsung Galaxy Grand 2 - 5,25 cali i Android 4.3

27 listopada 2013, 15:54
Na polskim rynku debiutuje smartfon Samsung Galaxy Grand 2 - kolejny z rodziny "dużych" urządzeń mobilnych Samsunga.
Samsung Galaxy Grand 2 - 5,25 cali i Android 4.3
Na polskim rynku debiutuje smartfon Samsung Galaxy Grand 2 - kolejny z rodziny "dużych" urządzeń mobilnych Samsunga.

Nowy ekran 5,25” w formacie 16:9, w jaki został wyposażony Galaxy Grand 2, sprawdzi się podczas oglądania filmów, korzystania z gier czy e-booków. Ekran smartfona wprowadza także nową jakość w wykonywaniu wielu zadań jednocześnie. Funkcja Multi Window, znana z topowych modeli firmy Samsung, dostępna także na Galaxy Grand 2 pozwala używać jednej aplikacji w kilku oknach jednocześnie.

W pełni z dobrodziejstw dużego ekranu Galaxy Grand 2 pozwoli skorzystać silniejszy procesor Quad Core 1.2 GHz. W połączeniu z baterią 2600 mAh uzyskana została zwiększona wydajność urządzenia. Urządzenie na którym zainstalowano system operacyjny Android 4.3 Jelly Bean posiada także 1,5 GB pamięci RAM oraz 8 GB pamięci wewnętrznej (którą możemy rozbudować do 64 GB poprzez slot kart microSD). Dodatkowo, telefon obsługuje dwie karty SIM.

Samsung Galaxy Grand 2 został wyposażony w szereg funkcji, warto wymienić takie opcje jak Story Album, czyli funkcję porządkującą wykonane zdjęcia w oś czasu, a także umożliwiającą tworzenie i drukowanie albumów prosto ze smartfona. Inną funkcją jest opcja Sound & Shot. Pozwala ona na nagranie dziewięciosekundowego tła dźwiękowego dla każdego wykonanego zdjęcia. Z kolei Samsung Hub jest usługą, która zapewnia dostęp do różnego rodzaju plików multimedialnych – m.in. muzyki, filmów i gier.
Samsung Galaxy Grand 2 dostępny będzie w kolorze białym. W wybranych krajach będą także wersje urządzenia w kolorze czarnym i różowym.

Oficjalna cena nie została podana

Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto