A A A

Samsung Galaxy O - smartfon z VR

21 sierpnia 2015, 07:15
Według serwisu Phone Arena Samsung i Oculus, po stworzeniu gogli Gear VR, mają kolejny projekt - smartfon wykorzystujący wirtualną rzeczywistość.
Samsung Galaxy O - smartfon z VR

Współpraca z firmą Oculus może oznaczać tylko jedno - seria Galaxy O powstaje z myślą o technologii wirtualnej rzeczywistości, gdzie od pewnego czasu prym wiedzie właśnie Oculus. Dobrze poinformowane osoby przekonują, że nieco więcej na temat tej współpracy dowiemy się 23 września, ponieważ na ten właśnie dzień producent popularnego Rifta ma zaplanowane ważne wydarzenie.

Jeśli nie pojawi się na nim smartfon Galaxy O, to Samsung i Oculus zaprezentują nowy, samodzielny zestaw VR. Ma on być wyposażony w specjalny układ graficzny dla zapewnienia lepszych wrażeń oraz wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości.

 


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto