A A A

Samsung Galaxy S4 i Galaxy S4 mini Black Edition

10 lutego 2014, 12:20
Firma Samsung Electronics przedstawiła smartfony Galaxy S4 i S4 mini w nowej wersji Black Edition.
Samsung Galaxy S4 i Galaxy S4 mini Black Edition

Tył obudowy oraz ramka modeli S4 i S4 mini Black Edition wykończone są teksturowanym, skóropodobnym materiałem o wysokiej jakości. Urządzenia Galaxy w wersji Black Edition posiadają pakiet stylowych, specjalnie zaprojektowanych tapet (zarówno dla ekranu głównego jak również dla widoku po zablokowaniu) oraz kilka nowych, wyjątkowych dzwonków. Galaxy S4 i S4 mini Black Edition sprzedawane są w cienkim, czarnym opakowaniu wraz z zestawem czarnych akcesoriów - ładowarką, przewodem i słuchawkami.

- Bezustannie rozwijając nowoczesną stylistykę Galaxy, Samsung z dumą prezentuje popularne modele S4 i S4 mini w odsłonie Black Edition, - powiedział Younghee Lee, wiceprezes działu Global Marketing, IT & Mobile Division w Samsung Electronics.

Galaxy S4 i Galaxy S4 mini Black Edition trafią do sprzedaży w wybranych krajach już w lutym.

 

 


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto