A A A

Samsung Galaxy Y Duos - dwie karty sim w jednym telefonie

3 sierpnia 2012, 10:26
Samsung Galaxy Y Duos - dwie karty sim w jednym telefonie

Samsung wprowadza na polski rynek smartfona umożliwiającego wykonywanie połączeń z dwóch kart SIM bez konieczności przełączania się pomiędzy nimi - Samsung Galaxy Y Duos.

Nowe urządzenie jest ofertą dla osób, które w codziennej komunikacji używają dwóch numerów komórkowych, ale nie lubią nosić ze sobą dwóch urządzeń. GALAXY Y Duos odpowiada na ich potrzeby. To jeden z niewielu telefonów na rynku, który pozwala na odbieranie połączeń z dwóch kart sim w tym samym czasie. Umożliwia to funkcja Dual Sim Always On, która zapewnia stałe czuwanie obu numerów.

Galaxy Y Duos został wyposażony system Android w wersji 2.3. Funkcje Google Mobile Service pozwalają na głosowe przeszukiwanie zasobów Google, odbieranie poczty z Gmaila, oglądanie klipów z YouTube, korzystanie z Google Maps, czy też komunikowanie się ze znajomymi za pomocą Google Talk.

O szybkie i komfortowe korzystanie z tych wszystkich funkcji dba wydajny procesor o taktowaniu 832 MHz oraz dotykowy ekran o przekątnej 3.14 cala. Z kolei komunikację z innymi urządzeniami zapewnia moduł transmisji HSDPA (do 7,2 Mb/s), Bluetooth 3.0, USB 2.0 oraz router WIFI 802.11a/b/g/n i a-GPS. Nie zabrakło również baterii o pojemności 1300 mAh.

Sugerowana cena detaliczna urządzenia to 599 zł brutto.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto