A A A

Samsung HT-H7500WM i HT-H7750WM - kino ze skalowaniem UHD

30 czerwca 2014, 10:40
Na rynku pojawiły się nowe modele kina domowego - Samsung HT-H7500WM oraz HT-H7750WM są już dostępne w sklepach. Umożliwiają one skalowanie obrazu do rozdzielczości Ultra High Definition.
Samsung HT-H7500WM i HT-H7750WM - kino ze skalowaniem UHD

Zestawy kina domowego Samsung serii 7 dostępne będą w dwóch wariantach: model H7500 posiada 5.1 kanałów o łącznej mocy (RMS) 1000W, z kolei H7750 został wyposażony w 7.1 kanałów o mocy (RMS) 1330W i cztery głośniki typu tallboy.

W obu modelach został zastosowany dwurdzeniowy procesor który odpowiada ze płynne działanie wszystkich zaimplementowanych rozwiązań technologicznych i zaawansowanych funkcji. Wśród nich warto wymienić funkcję skalowania obrazu - z płyt Blu-ray do Ultra High Definition (UHD), a także z płyt DVD do rozdzielczości Full HD 1080p. W zestawach kina domowego serii 7 znajdzie się także funkcja BD Wise, gwarantująca optymalne ustawienia obrazu pomiędzy urządzeniami firmy Samsung. Najlepszej jakości obrazu zawsze towarzyszyć będzie czysty i żywy dźwięk płynący z głośników kina domowego Samsung. Zastosowana technologia Crystal Amplifier Plus, filtrująca źródła dźwięku dwukrotnie zadba o brak jakichkolwiek zniekształceń czy zakłóceń.

Rozbudowane możliwości łączności pozwolą na połączenie się z nowymi zestawami kina domowego np. poprzez wbudowany moduł Bluetooth czy NFC. Na wyposażeniu kina domowego znajdziemy także kartę sieciową z funkcją Wi-Fi Direct. Dzięki temu modele z serii 7 będziemy mogli połączyć z głośnikami z bezprzewodowego systemu audio Samsung Multiroom, tworząc rozbudowany domowy system grający. Za jej pośrednictwem połączymy nasze kino domowe z innymi urządzeniami znajdującymi się w tej samej domowej sieci oraz skorzystamy z bogatej oferty platformy Samsung Smart TV. W obu zestawach znajdzie się także moduł, który posłuży do bezprzewodowego podłączenia głośników tylnych.

Wśród dodatkowych funkcji na wyposażeniu nowych zestawów kina domowego Samsung znajdzie opcję konwersji plików Audio CD do MP3 oraz kopiowanie danych z nośników optycznych na zewnętrzną pamięć USB.

Najnowsze zestawy kina domowego Samsung będą dostępne w sugerowanych cenach detalicznych:

HT-H7750WM: 4 999,- PLN

HT-H7500WM: 3 999,- PLN

Odtwarzane nośniki/formaty
:
Płyty: 3D Blu-ray Video, Blu-ray Video, DVD-Video/DVD±R/DVD±RW, CD DA/CD-R/CD-RW, VCD 1.1
Formaty video: AVCHD, DivX, DivX HD, WMV(1/2/3/7/9)
Formaty audio : MKV, WMA, LPCM, FLAC, AAC, MP3
Formaty obrazu : JPEG (HD)

 


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto