A A A

Samsung Wave S8500 - smartfon z wyświetlaczem Super AMOLED

15 lutego 2010, 10:25
Samsung Wave S8500 -  smartfon z wyświetlaczem Super AMOLED

Samsung Electronics zapowiedział premierę  pierwszego smartfona działającego w oparciu o nową platformę bada.

Samsung Wave S8500 wyposażono w 3.3-calowy wyświetlacz  dotykowy Super AMOLED (druga generacja wyświetlaczy AMOLED), aplikację Social Hub integrującą kontakty, konta poczty Gmail i profile w portalach społecznościowych oraz intuicyjny interfejs użytkownika - TouchWiz 3.0, oraz procesor 1GHz.


Super AMOLED

Samsung Wave S8500 to pierwszy telefon, który wyposażono w nowoczesny ekran dotykowy Super AMOLED. Zastosowany w S8500 wyświetlacz, w porównaniu z poprzednimi rozwiązaniami AMOLED, generuje obraz o wyższym poziomie jasności i przejrzystości. Charakteryzuje się także ulepszoną czułością na dotyk i jednocześnie mniejszym poborem energii. Super AMOLED oferuje rozdzielczość 480 x 800 pikseli WVGA oraz, stosowaną dotychczas w ekranach Samsung LCD TV oraz LED TV, technologię mDNIe.

 

Social Hub

Social Hub to narzędzie, umożliwiające integrację profili w najważniejszych portalach społecznościowych, komunikatorów oraz kont mailowych Gmail przy jednoczesnej wydajnej kompresji danych. Sercem Social Hub jest technologia push, pozwalająca ona na bieżącą aktualizację przychodzącej poczty e-mail, wpisów do kalendarza oraz profili Facebook, czy MySpace.

 

Multimedia i funkcjonalność

Urządzenie odtwarza pliki w formacie DivX, Xvid, MP4, WMV, oraz umożliwia nagrywanie i odtwarzanie plików wideo w standardzie HD (720p). Samsung Wave S8500 to pierwszy na świecie telefon wyposażony w technologię  Bluetooth 3.0 oraz WiFi 802.11n.

 Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto