A A A

Samsung i Harman Kardon – nowe soundbary klasy premium

17 sierpnia 2018, 10:00
Firma Samsung zaprezentowała dwa soundbary klasy premium – HW-N950 i HW-N850 – stworzone przy współpracy z Harman Kardon, znaną marką audio.
Samsung i Harman Kardon – nowe soundbary klasy premium

Od przejęcia przez Samsung firmy Harman International w marcu 2017 r. firmy współpracują w zakresie produktów mobilnych, w tym słuchawek AKG dołączanych do niektórych telefonów Samsung oraz dźwięku w tabletach, jak również profesjonalnych rozwiązań dla kin JBL Professional.

- Nasza współpraca z firmą Harman Kardon, która od 65 lat utrzymuje pozycję lidera w branży audio, to ogromny krok naprzód. Dzięki niej użytkownicy będą mogli korzystać z połączenia najwyższej jakości dźwięku z nowoczesnym wzornictwem. To prawdziwie zwycięskie połączenie - powiedział Jongsuk Chu, Senior Vice President of Visual Display Business w Samsung Electronics.

Efekt dźwięku przestrzennego w obu modelach osiągnięto za sprawą technologii Dolby Atmos i DTS:X oraz kierujących dźwięk w górę i na boki głośników, które naturalnie "przenoszą" go ponad słuchaczy i wokół nich. Soundbar HW-N950 został wyposażony w jednostkę główną, bezprzewodowy subwoofer oraz dwa tylne bezprzewodowe głośniki. Ponadto oferuje liczbę kanałów 7.1.4, jedną z najwyższych z dostępnych obecnie w soundbarach. Z kolei HW-N850, który jest nieco uproszczoną wersją modelu HW-N950, odtwarza dźwięk w formacje 5.1.2 i składa się z głośnika głównego i niskotonowego.

Firma Harman Kardon przetestowała produkty i przyznała im certyfikaty, stosując podejście zarówno obiektywne, jak i subiektywne. Testy obiektywne przeprowadzono w komorze bezechowej oraz w symulowanym otoczeniu domowym, natomiast testy subiektywne polegały na przesłuchiwaniu i ocenie różnych formatów audio i gatunków muzycznych. Testy mają na celu zapewnienie, że produkty spełniają standardy jakościowe i wydajnościowe firmy Harman Kardon.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto