A A A

SanDisk Extreme PRO- nowy dysk dla graczy i profesjonalistów

4 czerwca 2014, 12:30
SanDisk wprowadza do swojej oferty SanDisk Extreme PRO SSD — dysk dedykowany dla graczy komputerowych, profesjonalistów na co dzień pracujących z multimediami oraz zaawansowanych użytkowników komputerów.
SanDisk Extreme PRO-  nowy dysk dla graczy i profesjonalistów

Technologia SanDisk nCache Pro, w celu optymalizacji wytrzymałości i szybkości działania komputerów stacjonarnych, laptopów i konsoli do gier, wykorzystuje dwupoziomową architekturę do buforowania dużych obciążeń, obsługi wielozadaniowości oraz niezwykle szybkiego reagowania. Technologia ta pozwala SanDisk Extreme PRO znacząco wzmocnić komputer stacjonarny gracza, dewelopera lub profesjonalisty.

Według DFC Intelligence, przychody z gier na komputery PC niedawno przebiły wynik ze sprzedaży gier przeznaczonych na konsole. Prognozy przewidują, że rynek dedykowany PC przekroczy 25 miliardów dolarów w 2014 roku. Coraz większa popularność tego segmentu jest w dużej mierze rezultatem rosnącej liczby użytkowników gier w trybie multiplayer i free-to-play. Wraz z pojawieniem się SanDisk Extreme PRO, każdy może zmienić swój komputer w bardzo wydajną maszynę, która jeszcze szybciej się uruchomi, obsłuży pliki, programy, aplikacje i przede wszystkim gry - wszystko to w ułamku sekund.

SanDisk Extreme Pro jest wspierany przez nową aplikację Dashboard SanDisk SSD dla systemu Windows , która zapewnia monitorowanie wydajności pracy, aktualizacji oprogramowania, obsługuje manualny lub zaplanowany TRIM, bezpiecznie usuwa pliki, monitoruje sprawność dysku oraz wskaźniki temperatury, dzięki czemu użytkownicy mogą zwiększyć efektywność działania ich dysku SSD.

SanDisk Extreme Pro SSD będą dostępne w sieci autoryzowanych dystrybutorów i resellerów w czerwcu 2014 z 10-letnią, najlepszą na rynku gwarancją. Dysk SSD SanDisk Extreme Pro jest kompatybilny z dowolnym PC, laptopem lub konsolą do gier, która obsługuje format urządzeń pamięci masowej 2,5'' SATA. W ofercie znajdą się pojemności: 240GB (sugerowana cena producenta 799 zł) 480GB (sugerowana cena producenta 1499 zł) i 960GB (sugerowana cena producenta 2599 zł).

 


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto