A A A

Sharp robi największy na świecie telewizor LED - 90 cali

20 czerwca 2012, 08:50
Sharp robi największy na świecie telewizor LED - 90 cali

Wprowadzony na rynek w Stanach Zjednoczonych telewizor Sharp ZLC-90LE745U na przekątną 90 cali, co czyni go największym tego typu modelem LED na rynku. Wraz z rozmiarami przyszła jednak także wysoka cena.

Nowy model Sharpa będzie korzystać z takich technologii jak 3D (w zestawie dwie pary okularów), LED oraz AquoMotion 240. Całość ważny 63 kg.

Nie zabraknie także modułu Wi-Fi, chociaż trzeba przyznać, że Sharp nie oferuje tyle w temacie Smart TV, co jego konkurenci. Japońska firma chwali się natomiast rozwiązaniem o nazwie LIVESM, które umożliwia błyskawiczny kontakt - poprzez internet - z konsultantami z pomocy technicznej.

Na koniec wspomnijmy o najbardziej bolesnym aspekcie całości - cenie. Za ten model przyjdzie w Stanach Zjednoczonych zapłacić równowartość 35 tys. zł. No, ale z drugiej strony - szczęśliwiec będzie mógł pochwalić się telewizorem o przekątnej 90 cali.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto