A A A

Siberia 200 – odświeżona wersja popularnych słuchawek

23 października 2015, 12:00
SteelSeries przedstawia słuchawki Siberia 200, odświeżoną wersję jednego z najpopularniejszych modeli w historii firmy, Siberia v2.
Siberia 200 – odświeżona wersja popularnych słuchawek

Kolory inspirowane grą

Każda z 7 wersji kolorystycznych słuchawek Siberia 200 została zainspirowana przez znane graczom postaci - czołowych streamerów i najlepszych e-sportowych zawodników. Połączenie barw odpowiada charakterystyce, stylowi i preferencjom ambasadorów SteelSeries. Wśród nich znaleźli się:

- Sumail „Suma1L" Hassan Syed - profesjonalny gracz Dota 2 z zespołu Evil Geniuses

- Eric „Snip3down" Wrona - profesjonalny gracz Halo z zespołu Evil Geniuses

- Kevin „Broken" Georges - profesjonalny gracz Call of Duty z zespołu Team Vitality

- Kellsie „KayPea" Pelling - streamerka gry League of Legends

- Edwin „Castro" Castro - streamer gier FIFA

Audio

Producent zapewnia, że 50 mm przetworniki zagwarantują graczom czysty i szczegółowy dźwięk. Na przewodzie umieszczono pilot do sterowania poziomem głośności oraz wyciszeniem mikrofonu. Jednokierunkowy wysuwany mikrofon można ukryć w lewej słuchawce, gdy w danym momencie nie jest potrzebny. W zestawie znajduje się również adapter do pojedynczego 4-polowego złącza 3.5 mm, dzięki czemu słuchawki są kompatybilne z PC, Mac i urządzeniami mobilnymi.

Komfort

W Siberia 200 zastosowano amortyzowany pałąk, który samoczynnie dostosowuje nacisk do głowy użytkownika. Dzięki temu oraz dzięki miękkim poduszkom, które dokładnie przylegają do uszu, słuchawki zapewniają komfort, nawet podczas wielogodzinnych, intensywnych rozgrywek.

Słuchawki Siberia 200 są już dostępne w białym i czarnym wariancie w sugerowanej cenie 299 zł. Pozostałe kolory trafią do sprzedaży na początku listopada 2015 r.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto