A A A

Skiraport - mobilna aplikacja dla narciarzy

28 lutego 2013, 08:21
Skiraport - mobilna aplikacja dla narciarzy

Dla systemów Android i iOS dostępna jest aplikacja Skiraport. Zawiera ona Prognozę pogody, warunki na stoku, informacje o czynnych wyciągach, mapy stoków, transmisje na żywo z kamer on-line - to tylko niektóre z funkcji Skiraport. Jedyna na rynku tak zaawansowana aplikacja jest dostępna dla narciarzy i snowboardzistów całkowicie za darmo.

Skiraport wyświetla nagrania z kamer w czasie rzeczywistym. Oznacza to, że na bieżąco można obserwować warunki panujące na stoku. Dodatkowo w Skiraport można znaleźć przydatne informacje o infrastrukturze w górach - noclegach, wypożyczalniach i innych miejscach przeznaczonych dla narciarzy. Aplikacja jest interaktywna, dzięki czemu miłośnicy nart i snowboardu mogą polecać najlepsze stoki, wymieniać się radami i komentować na bieżąco warunki narciarskie.

Skiraport jest kompleksową aplikacją dzięki której narciarze będą mogli w kilka sekund sprawdzić czynne wyciągi i godziny ich działania, otwarte trasy, prognozę pogody, kamery online nadające w czasie rzeczywistym, informacje o warunkach narciarskich, galerię zdjęć, dojazd do stoków i ich dokładną lokalizację, cennik ośrodków narciarskich, informacje o usługach oferowanych przez ośrodek oraz dane kontaktowe. Dane w aplikacji pochodzą z bazy Stowarzyszenia Polskich Stacji Narciarskich i Turystycznych, organizacji skupiającej największą liczbę krajowych stacji narciarskich i turystycznych. Stowarzyszenie aktualizuje wszystkie informacje zawarte w aplikacji, dzięki czemu narciarze na bieżąco są informowani o nowych dostępnych wyciągach i zmianach na górskich stokach.

Skiraport jest aplikacją wolną od reklam, przeznaczoną na urządzenia mobilne z systemem Android lub iOS - można ściągnąć ją za darmo z App Store lub Google Play.

- Aplikacja Skiraport jest dopracowana pod wieloma względami: zawiera wszystkie niezbędne dla narciarza informacje, sprawnie działa i co najważniejsze jest dedykowana na urządzenia mobilne które narciarz ma zawsze przy sobie. Pod koniec lutego zostanie wydana nowa wersja aplikacji dodatkowo przedstawiająca warunki na polskich trasach biegowych co jest zupełną nowością w obszarze aplikacji mobilnych dla narciarz - jak podkreśla Adam Bral z Delta Mind.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto