A A A

Składane słuchawki do smartfona

19 listopada 2014, 10:00
Impakt, dystrybutor akcesoriów i elektroniki użytkowej wprowadził do sprzedaży nowy model słuchawek Sony. Składana konstrukcja ułatwia przenoszenie, co z pewnością docenią aktywni użytkownicy mobilnego sprzętu audio.
Składane słuchawki do smartfona

Słuchawki Sony MDR-ZX110AP zostały wyposażone w 30-milimetrowe przetworniki akustyczne, które - jak twierdzi producent - zapewniają bardzo czyste brzmienie. Jeśli jesteśmy użytkownikami smartfona z systemem Android możemy łatwo zwiększyć ich funkcjonalność i korzystać z pilota oraz mikrofonu umiejscowionego na przewodzie. Zaletą tego rozwiązania jest możliwość prowadzenia rozmów bez potrzeby wyjmowania telefonu z kieszeni.

Ponadto słuchawki zostały wyposażone w system Beat Response Control dzięki czemu mają poradzić sobie z reprodukcją najmocniejszych partii basowych, co szczególnie docenią miłośnicy współczesnego brzmienia. Szczelnie, zamknięte nauszniki ograniczają do minimum hałas z zewnątrz i pozwalają skupić całą uwagę na ulubionej kolekcji nagrań.

Sony MDR-ZX110AP posiadają składaną konstrukcję oraz odporny na rozerwanie przewód o długości 1,2m. Regulowany, wyściełany pałąk i miękkie poduszki na nausznikach mają zapewniać ergonomię i komfort podczas długich godzin słuchania muzyki.

Sugerowana cena detaliczna wynosi 90 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto