A A A

SkyCash wprowadza system doładowań kart pre-paid

3 grudnia 2010, 09:45
SkyCash wprowadza system doładowań kart pre-paid

SkyCash, system mobilnych płatności, wszedł na rynek doładowań pre-paid. Najnowsza wersja aplikacji pozwala na błyskawiczne doładowanie wszystkich popularnych w Polsce kart pre-paid.

SkyCash umożliwia błyskawiczne doładowanie kart pre-paid wszystkich liczących się na polskim rynku operatorów GSM. Wykonanie operacji zasilenia zajmuje kilkanaście sekund. Nie wymaga przy tym kupowania zdrapki i wprowadzania 14-cyfrowych kodów. Wystarczy wybrać operatora, kwotę doładowania i potwierdzić transakcję kodem PIN. Za pomocą SkyCash można zasilić własną komórkę, jak też numer każdego innego telefonu na kartę. Zależnie od operatora kwota doładowania może wynieść od 5 do 500 zł. Za korzystanie z usługi nie jest pobierana żadna dodatkowa opłata.

Żeby doładowywać karty pre-paid należy dysponować komórką z dostępem do Internetu oraz zainstalowaną i zasiloną środkami pieniężnymi aplikację SkyCash. System jest całkowicie bezpieczny – transakcję zatwierdza bowiem operator GSM.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto