A A A

Słuchawka Plantronics CS530N

7 sierpnia 2012, 08:44
Słuchawka Plantronics CS530N

Firma Plantronics zaprezentowała zestaw słuchawkowy CS530N obsługujący zaawansowaną technologię DECT (1,8GHz).

Słuchawka nauszna wyposażona w mikrofon z redukcją szumów otocznia jest jedną z najlżejszych na rynku, bo waży zaledwie 25 gram. Umożliwia zdalnie odbieranie i kończenie połączeń telefonicznych. Nawiązywanie połączenia następuje też automatycznie po zdjęciu urządzenia ze stacji bazowej/ładowarki.

Producent zapewnia, że CS530N w nowym wydaniu oferuje tę samą wygodę noszenia co poprzedni model CS70. Zestaw zapewnia nową szerokopasmową jakość dźwięku, ale przy tym większą wydajność i niezawodność.

Ponadto urządzenie pozwala na maksymalną mobilność, dzięki inteligentnemu systemowi zarządzania energią optymalizującemu zasięg i czas rozmów. Prostotę użytkowania zapewnia instalacja plug-and-talk oraz przyciski zdalnego odbierania/kończenia połączeń*, VOL +/- i wyciszania umieszczony na słuchawce. Nowa słuchawka CS530N niweluje także zbyt głośne dźwięki, które mogą wystąpić podczas rozmowy, chroniąc w ten sposób użytkownika.

Cena netto: 259 EUR


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto