A A A

Słuchawka dla grających na PS3

25 listopada 2010, 09:50
Słuchawka dla grających na PS3

Brytyjski Gioteck zaprezentował unikalną słuchawkę do konsoli PlayStation 3.

Model oznaczony symbolem EX-02 wyposażono w wymienne, ozdobne panele zewnętrzne, które pozwalają dostosować wygląd urządzenia do indywidualnych upodobań. Energooszczędne rozwiązania umożliwiły wydłużenie ciągłego działania najnowszej słuchawki Gioteck do 8 godzin. Producent określa urządzenie jako zestaw słuchawkowy nowej generacji.

Zapalonych graczy ucieszy zewnętrzny głośnik, który przylegając do ucha opiera się na jego zewnętrznej części i nie tkwi w jego środku. Dzięki temu nie drażni wnętrza małżowiny nawet w czasie wielogodzinnej zabawy. Problem użytecznych, ale mało komfortowych głośniczków doskonale znają użytkownicy zestawów słuchawkowych oferowanych wraz z telefonami komórkowymi. Również kształt zaczepu do słuchawki EX-02 zaprojektowano w taki sposób, aby przy długim używaniu nie powodował dyskomfortu. Urządzenie można stosować zamiennie na prawe lub lewe ucho. W tym celu producent zamieszcza w komplecie dwa wymienne zaczepy.

W zestawie zastosowano nowy mikrofon, który redukuje zbędny hałas i poprawia jakość głosu. Głośność urządzenia można łatwo kontrolować za pomocą dwóch ergonomicznych przycisków. Przycisk Power może służyć do natychmiastowego, całkowitego wyciszenia dźwięku. Do urządzenia dołączono 3 wymienne panele ozdobne: w kolorze czerwonym, szarym oraz wersję z wzorem tzw. wojskowej panterki. Słuchawka Gioteck EX-02 oferowana jest wraz z ładowarką wykorzystującą złącze USB.

Urządzenie powinno trafić na polski rynek w grudniu. Ostateczna cena produktu nie została jeszcze ustalona.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto