A A A

Słuchawki Creative Live!2

29 kwietnia 2015, 14:30
Marka Creative zaprezentowała zestaw słuchawkowy Aurvana Live!2 bazujący na swoim dobrze ocenianym poprzedniku.
Słuchawki Creative Live!2

Producent przekonuje, że precyzyjne dostrojenie słuchawek Aurvana Live!2 zapewnia realistyczny dźwięk i sprawia, że można poczuć się tak, jakby muzykę słuchało się na żywo. Przetworniki słuchawek mają 40-milimetrową średnicę oraz wykonaną z biocelulozy membranę. Nauszniki urządzenia wykonane są ze sztucznej skóry proteinowej, dopasowują się do kształtu małżowin oraz skutecznie izolują od odgłosów otoczenia. Nawet wielogodzinny odsłuch modelu Aurvana Live!2 nie powoduje zmęczenia.

Sprzęt jest wyposażony w nieplączący się, płaski kabel sygnałowy wysokiej jakości. Ma wbudowany dyskretny element, na którym zamontowano mikrofon, przycisk odbierania połączeń ze smartfonów oraz analogową regulację głośności. Kabel w słuchawkach można odpiąć lub zastąpić innym. Dla dodatkowej wygody użytkownika do zestawu dołączono miękkie, wykonane z mikrowłókien etui podróżne.

Zestaw słuchawkowy Creative Aurvana Live!2 kosztuje 449 PLN.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto