A A A

Słuchawki HI-FI do Smartfona

14 stycznia 2014, 12:44
Słuchawki HI-FI do Smartfona

Marka Cresyn zaprezentowała nowy model słuchawek Hi-FI, dla wszystkich, którzy pragną w 100% wykorzystać możliwości brzmieniowe swojego Smartfona czy innego urządzenia przenośnego.

Słuchawki C740s wykonane zostały całkowicie z aluminium. Producent zastosował technologię dual-chamber oraz Multi Tunning Acoustic Sound co pozwoliło uzyskać czyste i pełne brzmienie.

Model C740S wyposażony jest oczywiście w pilot na przewodzie, sam przewód również zasługuje na uwagę. Nie jest to płaski przewód tak teraz modny, ani typowy o przekroju koła - przewód w nowych Cresynach jest spłaszczony przez co zachowuje najlepsze cechy obu wcześniej wymienionych typów.

Pilot z mikrofonem jest mały, ale robi to do czego został przeznaczony, ułatwia nam odbieranie i prowadzenie rozmów. Na uwagę zasługuje także wygoda. Producent zapewnia, że nawet na zwykłych gumkach słuchawki są wygodne i dobrze leżą w uchu. Jednak aby podkreślić komfort producent dodaje do zestawu parę popularnych pianek Comply.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto