A A A

Słuchawki Monster na sportowo i na młodzieżowo

20 lipca 2012, 09:27
Słuchawki Monster na sportowo i na młodzieżowo

Hama Polska rozszerza ofertę słuchawek Monster o trzy modele – iSport, N-ergy i N-tune.

Dla użytkowników, którzy na poważnie traktują wysiłek i nie chcą rozstawać się z muzyką także podczas ostrego treningu, firma Monster opracowała słuchawki iSport. Model ten jak zapewnia producent jest mały, wytrzymały i o świetnych parametrach dźwięku. Dzięki opatentowanemu uchwytowi SportClip słuchawki mają pewnie trzymać się ucha. Konstrukcja sprawia, że można je nosić pod kaskiem, gdy mamy na nosie okulary czy wielkie gogle. Dodatkowo słuchawki iSport są dostępne w 3 kolorach – niebieskim, czarnym i żółtym (Livestrong Edition – wsparcie fundacji Livestrong).

Warto także wspomnieć, że dzięki zamontowanemu na kablu panelowi Control Talk z mikrofonem, słuchawek można używać również jako zestawu słuchawkowego. Standardowo, w pudełku znajduje się także wytrzymałe etui oraz cztery pary nakładek dousznych i uchwytów SportClips w kilku rozmiarach.

Słuchawki Monster N-ergy zostały zaprojektowane przez Nicka Cannona, szefa firmy NCredible. Producent zapewnia, że zestaw ten charakteryzuje się niezwykłym poziomem basu, świetnym brzmieniem oraz niezłym wyglądem. Słuchawki zostały wyposażone w specjalne, wbudowane magnesy MagLink, które łącza ze sobą dwie słuchawki, oraz we wspomniany już moduł Control Talk Universal (prostsza wersja).

Dla wszystkich użytkowników poszukujących czegoś większego i bardziej wyrazistego, powstały nauszne słuchawki N-tune. To model także stworzony przy udziale Nicka Cannona – lekka konstrukcja i dopasowanie do uszu mają sprawić, że będzie można je nosić cały dzień i nic nie będzie ciążyło czy uwierało.

Prezentowane modele wkrótce dostępne w ofercie Hama Polska.

Ceny:

Monster iSport, cena 649 zł

Monster N-Ergy, cena 249 zł

Monster N-tune, cena 599 zł


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto