A A A

Słuchawki Plantronics RIG 500 w wersji HD oraz e-sports

20 października 2015, 12:00
Marka Plantronics zaprezentowała nowy model nausznych słuchawek gamingowych RIG 500, dostępnych także w wariantach RIG 500HD oraz RIG 500E (e-sports edition).
Słuchawki Plantronics RIG 500 w wersji HD oraz e-sports

Podstawowa wersja słuchawek stereo RIG 500 jest kompatybilna z komputerami klasy PC, a także konsolami Xbox One oraz Play Station 4. Słuchawki oferują 1.5 kabel 3.5mm z czterobiegunowym złączem oraz 3.5mm współdzielony adapter w trybie mikrofon / głośnik.

Model RIG 500HD pracuje w technologii Dolby 7.1 surround wspieranej przez wysokiej rozdzielczości dźwięk audio. Lekka i zarazem stabilna konstrukcja słuchawek sprawia, że nawet podczas wielogodzinnych zmagań turniejowych gracz ma mieć komfort ich użytkowania. Dodatkową zaletą jest pamięciowa gąbka obrotowych nauszników, która zapamiętuje ostatnie dopasowanie do uszu użytkownika i dzięki temu optymalnie z nimi współgra. Słuchawki zapewniają pełna izolację akustyczną pozwalając graczowi skupić się na prowadzonej rozgrywce.

Słuchawki RIG 500E współpracują zarówno z komputerami PC, jak i popularnymi konsolami. Interfejs USB z analogowym kablem 3.5mm umożliwia pracę w technologii 7.1 Dolby surround, co nadaje dźwiękowi płynącemu do uszu użytkownika krystalicznie czystych i odpowiednio nasilonych tonów. Nauszniki wykonano z ekologicznej skóry, która zapewnia wentylację podnoszącą komfort w trakcie długiego użytkowania. Pamięciowa gąbka, odłączane kable oraz mikrofon to kolejne właściwości modelu RIG 500E wpływające na swobodę działania.

Wszystkie warianty modelu RIG 500 zostały zatwierdzone przez ESL Gaming Network. Już niedługo słuchawki można będzie zakupić w sieciach sklepów z elektroniką w cenach:

RIG 500 - 249 zł, RIG 500HD - 329 zł, RIG 500E - 549 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto