A A A

Słuchawki Sony MDR-V55 i MDR-ZX600

2 marca 2012, 09:07
Słuchawki Sony MDR-V55 i MDR-ZX600

Firma Sony zaprezentowała nowe słuchawki — MDR-V55 i MDR-ZX600. Oba modele zostały przygotowane specjalnie pod katem słuchania nagrań z odtwarzaczy mp3.

Słuchawki mają zwartą konstrukcję z obrotowymi nausznikami, które po użyciu można złożyć na płasko, oszczędzając tym samym miejsce. Mocny dźwięk z rozszerzonym pasmem basów i żywymi, szczegółowymi tonami niskimi to zasługa dużych, 40-milimetrowych przetworników akustycznych z magnesami neodymowymi. Maksymalna moc wejściowa wynosi aż 1000 mW, co w połączeniu z dużą czułością umożliwia wykorzystanie słuchawek do codziennego słuchania nagrań z różnych źródeł.

MDR-V55 i MDR-ZX600 są dostępne w czterech kolorach (czarnym, białym, czerwonym i niebieskim). Na ich nausznikach znajdują się kolorowe motywy w kształcie pierścieni. Identyczny kolor ma płaski, odporny splątanie przewód.

Nowe słuchawki MDR-V55 i MDR-ZX600 będą dostępne od maja 2012 r.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto