A A A

Smart HiFi – urządzenie do przesyłania dźwięku od Telefunken

1 lipca 2014, 10:00
TF Polska wprowadziła na polski rynek urządzenie do bezprzewodowego strumieniowego przesyłania dźwięku (bluetooth audio adapter) o nazwie Smart HiFi.
Smart HiFi – urządzenie do przesyłania dźwięku od Telefunken

Urządzenie przekazuje dźwięk bezprzewodowo nadawany z urządzeń źródłowych do domowego systemu audio, wzmacniacza lub aktywnych głośników, podłączonych wyjściami RCA (chinch). Dzięki Smart HiFi użytkownik może sterować muzyką wprost z kanapy, z dowolnego mobilnego urządzenia z funkcją bluetooth: smartfona, tabletu, laptopa z domową biblioteką audio, bez konieczności posiadania stacji dokującej czy dodatkowych kabli.

Smart HiFi wyróżnia się niewielkimi wymiarami oraz wysoką jakością transmitowanego dźwięku. Dzięki technologii Bluetooth 4.0 oraz kodekowi apt-X, uzyskano obsługę strumieniowego przesyłania muzyki z kompatybilnych urządzeń bez uszczerbku dla jakości dźwięku. apt-X to technologia kodowania sygnału audio nowej generacji, która przesyła dźwięk stereo o pełnej szerokości pasma i jakości dźwięku CD przez łącza Bluetooth.

Smart HiFi jest doskonałym uzupełnieniem oferty smartfonów Telefunkena. Sugerowana cena detaliczna to 199 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
avatar
62miko
29 kwietnia 2015, 10:19
Widziałem to urządzenie jakiś czas temu i zastanawiam się czy go nie kupić. Wydaje się byc bardzo praktyczne :) Jestem straszny gadżeciażem i lubie takie nowinki techniczne. Muzyki słucham na okrągło więc HiFi by się przydało. Jestem ciekaw czym jeszcze Telefunken zaskoczy. Ostatnio wydają coraz ciekawsze produkty :)
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto