A A A

Smartfon Apple znów się zapalił!

4 lutego 2017, 14:00
Jedna z mieszkanek Palm Harbor na Florydzie, Amanda Bentz, poskarżyła się w sieci, że jej iPhone 6 Plus zapalił się, kiedy spała.
Smartfon Apple znów się zapalił!

Na szczęście, dzięki szybkiej reakcji męża, który ugasił ogień koszulką, nie doszło do większych szkód. Został jedynie ślad na stole i zdemolowany smartfon.

Użytkowniczka zgłosiła incydent do serwisu Apple, który obiecał wymianę sprzętu na nowy, mimo iż teoretycznie okres ochrony gwarancyjnej już się skończył (minęły ponad dwa lata od kupna).

To nie pierwszy przypadek, kiedy iPhone 6 Plus stanął w płomieniach. W sierpniu ubiegłego roku, ten sam model, należący do mieszkanki Hongkongu, wybuchł podczas ładowania.

Czy to oznacza, że mamy do czynienia z wadą konstrukcyjną? Na razie nie wiadomo, ponieważ obie sytuacje nie zostały dokładnie zbadane. Możliwe, że to po prostu kwestia przypadku, albo wadliwych, nieoryginalnych akcesoriów.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto