A A A

Sniper Ghost Warrior 3 - premiera 25 kwietnia 2017 roku

7 marca 2017, 07:10
CI Games, twórcy serii Sniper Ghost Warrior oraz Lords of the Fallen, poinformowali o opóźnieniu premiery Sniper Ghost Warrior 3. Najnowsza produkcja polskiego studia trafi do sprzedaży 25 kwietnia 2017 roku.
Sniper Ghost Warrior 3 - premiera 25 kwietnia 2017 roku

Dodatkowe trzy tygodnie pozwolą zespołowi deweloperów CI Games dopracować szczegóły i wprowadzić ostatnie zmiany, które wynikają z raportów podsumowujących testy wersji beta gry. Decyzja o przesunięciu daty premiery Sniper Ghost Warrior 3 jest podyktowana chęcią oddania w ręce graczy produkcji, która dostarczy im rozrywkę na najwyższym poziomie.

Sniper Ghost Warrior 3 to historia braterstwa, wiary i zdrady osadzona w grze snajperskiej. Gra pozwoli nam wcielić się w rolę amerykańskiego snajpera Jonathana Northa, który dostaje się za linię wroga w Gruzji, nieopodal rosyjskiej granicy. Gracze będą mogli odkryć ogromny, w pełni otwarty świat, z dynamicznymi warunkami atmosferycznymi, porami dnia i nocy, które mają realny wpływ na rozgrywkę i podejmowane decyzje. W trakcie rozgrywki dostaniemy możliwość dostosowania broni, a także dostęp do akcesoriów, pojazdów i dronów. W misjach pomogą nam zdolności z trzech podstawowych drzew umiejętności: Snajpera, Wojownika i Ducha.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto