A A A

Sony Walkman B170 - 18 godzin z muzyką non-stop

21 lutego 2012, 10:54
Sony Walkman B170 - 18 godzin z muzyką non-stop

Firma Sony wprowadza na polski rynek lekkie i kolorowe odtwarzacze MP3 z serii Walkman B170.

Nowe modele Walkman z serii B ważą zaledwie 28 g, są więc tak małe i lekkie, że można je wszędzie zabrać ze sobą. W przypadku B170 małe wymiary idą w parze z wysoką jakością dźwięku: wystarczy bowiem nacisnąć przycisk Bass Boost, by usłyszeć w słuchawkach mocny i bogaty bas. Konstruktorzy urządzenia pomyśleli także o dopasowanej kolorystycznie diodzie LED, która miga w rytm muzyki.

Już 3 minuty ładowania wystarczą, by Walkman B170 odtwarzał muzykę prze 90 minut. Po pełnym cyklu ładowania Walkman z serii B umożliwia słuchanie muzyki non stop przez 18 godzin — spokojnie wystarczy nawet na jednodniowy wyjazd.

Odtwarzacze z serii Walkman B są dostarczane w komplecie z masywnym, stylowo wyglądającym zaczepem, który można przypiąć do paska, torby albo ubrania.

Przesłanie do odtwarzacza ulubionych utworów nie stanowi najmniejszego problemu: wbudowane złącze USB umożliwia podłączenie urządzenia do każdego komputera z Windows. Kopiowanie plików można wykonać metodą „przeciągnij i upuść”, nie instalując żadnych specjalnych programów. Oprócz tego możliwe jest bezpośrednie odtwarzanie nagrań z odtwarzacza podłączonego do zestawu muzycznego hi-fi lub radioodtwarzacza samochodowego.

Technologia wyszukiwania nagrań ZAPPIN przeszuka całą kolekcję utworów, pozwalając wysłuchać krótkiego, charakterystycznego fragmentu każdego piosenki — bez przeglądania menu czy list odtwarzania. Podczas odsłuchu wystarczy ponownie nacisnąć przycisk ZAP, by odtworzyć utwór w całości.

Wśród dodatkowych możliwości na uwagę zasługuje wbudowany korektor dźwięku oraz funkcja dyktafonu.

Odtwarzacze MP3 Walkman Sony z nowej serii B170 będą dostępne w wersjach z pamięcią 2 GB i 4 GB, a ich sprzedaż w Polsce rozpocznie się w połowie marca 2012 r.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto