A A A

Sony wprowadza do Polski nową linię odtwarzaczy Walkman

19 lipca 2012, 10:19
Sony wprowadza do Polski nową linię odtwarzaczy Walkman

Sony wprowadza na nasz rynek nowe odtwarzacze Walkman. Czym charakteryzują się poszczególne modele?

Nowe modele kontynuują tradycję brzmienia odtwarzaczy Walkman. Dzięki firmowym technologiom Clear Audio cechują się z mocnym, głębokim basem, czystymi tonami wysokimi i osłabionymi przesłuchami między kanałami stereo. Przywracają nawet subtelne niuanse brzmieniowe w paśmie tonów wysokich, które ulegają stłumieniu przy silnej kompresji plików muzycznych.

Poza dźwiękiem, nowe odtwarzacze kuszą atrakcyjnym wyglądem, a w przypadku serii E570/470 również najmniejszą jak dotąd grubością, wynoszącą zaledwie 7 mm. Jedno ładowanie wystarcza nawet na 36 godzin odtwarzania. Wielbicielom wrażeń dźwiękowych seria Walkman F800 zapewni szczegółowy dźwięk hi-fi, a ponadto łączność przez Wi-Fi i dostęp do aplikacji.

Nic nie stoi też na przeszkodzie, by wykorzystać zgromadzoną wcześniej kolekcję multimediów: nowe odtwarzacze Walkman obsługują przysłanie techniką "przeciągnij i upuść" zdjęć, filmów, podcastów i list odtwarzania z biblioteki (tylko treści bez DRM) lub Eksploratora Windows.

Seria Walkman F800

Oparta na platformie AndroidTM 4.0 ("Ice Cream Sandwich") seria Walkman F800 umożliwia korzystanie z zasobów Internetu przy użyciu szeregu fabrycznie zainstalowanych aplikacji, od maila przez mapy do galerii multimediów. Co więcej, łącza Wi-Fi i Bluetooth umożliwiają pobieranie dodatkowych aplikacji z serwisu Google PlayTM. Korzystanie z kolekcji multimediów, aplikacji i gier umożliwia 3,5-calowy ekran oraz wydajny procesor.

Czyste tony wysokie i pełny, mocny bas są zasługą wzmacniacza cyfrowego S-Master MX i pięciu technologii Clear Audio. Do odtwarzania nagrań można nawet użyć wbudowanego systemu głośnikowego xLOUD, który eliminuje zniekształcenia.

Seria Walkman E570

Seria Walkman E570 to rozwiązanie dla tych, którzy chcą słyszeć wyłącznie czysty dźwięk. Dzięki połączeniu technologii cyfrowego osłabiania zewnętrznych hałasów z dostarczanymi słuchawkami o wysokiej jakości, odtwarzacze z tej serii eliminują do 98% dźwięków z zewnątrz.

Seria Walkman E470 Smukłe, różnokolorowe odtwarzacze z serii Walkman E470 nadają się dla każdego. Z myślą o zabawie w większym gronie, wyposażono je w tryb Karaoke i funkcję synchronizowanego wyświetlania tekstu. Nowością w rodzinie Walkman są gry, które w czasie odtwarzania można uruchomić na ekranie LCD o przekątnej 2 cali.

Nowe odtwarzacze Walkman trafią do sprzedaży w Polsce w drugiej połowie sierpnia (F800 i E570) i w połowie września (E470).


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto