A A A

Sound Blaster Omni Surround 5.1

22 lipca 2016, 08:00
Marka Creative zaprezentowała zewnętrzną kartę dźwiękową Sound Blaster Omni Surround 5.1.
Sound Blaster Omni Surround 5.1

Karta jest łatwa w instalacji, ma niewielkie rozmiary jak i estetyczny wygląd a co najważniejsze posiada dużą liczbę portów oraz rozszerzeń. Jest szczególnie użyteczna dla posiadaczy laptopów, bo jak wiemy wymiana w nich karty dźwiękowej jest często niemożliwa.

Wbudowany dwukanałowy mikrofon zapewnia czysty dźwięk podczas komunikacji głosowej oraz technologia dźwięku SBX Pro Studio, a także wzmacniacz słuchawkowy o impedancji 600 omów i studyjnej jakości dźwięku sprawiają, że Sound Blaster Omni Surround 5.1 jest doskonały dla każdego użytkownika pragnącego znacznie ulepszyć dźwięk z komputera PC lub Mac.

Zewnętrzna karta dźwiękowa może być również ciekawym wyborem dla graczy. Dzięki technologii Scout mode można usłyszeć przeciwników z większej odległości, co zapewnia przewagę taktyczną.

Wysokiej jakości, pozłacane, stereofoniczne gniazdo RCA i optyczne wyjście cyfrowe zapewniające najwyższą jakość brzmienia oraz wygodnie rozmieszczone gniazda mikrofonowe i słuchawkowe to kolejne zalety karty Sound Blaster.

Cena karty zewnętrznej Sound Blaster Omni Surround wynosi 299 PLN.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto