A A A

Sound Blaster R3 - sposób na podbicie YouTube'a

22 czerwca 2016, 12:00
Firma Creative ma propozycję dla wschodzących gwiazd internetu. Sound Blaster R3 umożliwia tanim kosztem, nagrywanie dźwięku i strumieniowy przesył do serwisu YouTube.
Sound Blaster R3 - sposób na podbicie YouTube'a

Wideo w polskim internecie właśnie doświadcza szczyt zainteresowania. Filmiki wymagają jednak złożonych czynności takich jak nagrywanie i produkcja. Warto zatem sięgnąć po sprzęt, który nam w tym pomoże i sprawi, że staniemy się profesjonalistami. Istotne są starania o jakość nagrań, tak, aby zwiększyć swoje szanse w drodze do popularności. Na samym początku kariery jednak nie stać nas na profesjonalny i kosztowny sprzęt.

Po Sound Blaster chętnie sięgają początkujący muzycy. Sprzęt jest dedykowany wszystkim osobom, które chcą móc tworzyć w domu nagrania wysokiej jakości. Sound Blaster R3 to pełny zestaw startowy, w skład którego wchodzą: dynamiczny mikrofon do wokali oraz osobny, przeznaczony dla gitary. Bezproblemowo współpracują z dołączonym do zestawu zaawansowanym oprogramowaniem do nagrywania dźwięku. Z kolei Korektor dźwięku mikrofonu umożliwia odpowiednie ustawienie balansu dźwięku niezależnie od używanego mikrofonu.

Rozbudowany zestaw Sound Blaster R3 kosztuje 399 PLN.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto