A A A

Specjalny mechanizm klawiszy dla graczy

8 marca 2014, 13:00
Firma Razer przedstawiła pierwsze na świecie mechaniczne przełączniki klawiszy zaprojektowane specjalnie dla graczy.
Specjalny mechanizm klawiszy dla graczy

Podczas, gdy tradycyjne konstrukcje zostały stworzone do pisania, Mechanical Switch od Razera oferują szereg zalet, które docenią najbardziej wymagający zawodnicy. Aby osiągnąć założone cele, inżynierowie Razer rozpoczęli proces projektowania mechanizmu klawiatury od początku, dopasowując każdy szczegół projektu do jego głównego przeznaczenia: do intensywnej gry.

Produkcja najnowszych mechanizmów klawiatur odbywa się w zewnętrznych fabrykach, jednak aby zagwarantować najwyższy światowy standard i najlepszą jakość, nad procesem bezpośrednio czuwają specjaliści do spraw jakości z Razera. Nowa technologia została też wielokrotnie testowana przez czołowych i wyjątkowo wymagających eSportowców z całego świata, podczas serii profesjonalnych turniejów.

- Nasze nowe mechanizmy zastosowane w tegorocznej edycji Razer BlackWidow dają wrażenie płynniejszej i lżejszej pracy. Używając ich podczas gry mogę po prostu działać szybciej. - mówi Jens „Snute" Aasgaard z Team Liquid.

- Zamiast koncentrować się na wygodzie podczas pisania elaboratów - tak jak zrobili to twórcy popularnych przełączników do tej pory - postanowiliśmy skupić się na fazie pomiędzy uruchomieniem a zwolnieniem mechanizmu i dostroić go do potrzeb graczy. - mówi Min-Liang Tan, współzałożyciel, CEO i dyrektor kreatywny Razer.

Nowe mechanizmy klawiszy Razer są dostępne w najnowszych edycjach klawiatur mechanicznych Razer BlackWidow oraz dla zewnętrznych producentów sprzętu, którzy są zainteresowani tworzeniem własnych hi-endowych klawiatur.

Przełączniki są dostępne w 2 wersjach. Razer Green wymagają siły nacisku 50g i dają się łatwo wyczuć, natomiast cichsze Razer Orange potrzebują siły nacisku jedynie 45g.

 


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto