A A A

Sprawdzają Intela

14 lutego 2008, 15:21
Sprawdzają Intela

Przeszukano niemiecki oddział Intela. Akcja jest prowadzona w ramach dochodzenia, w którym Intel jest podejrzany o stosowanie niedozwolonych praktyk. Przeszukanie przeprowadzono na polecenie Komisji Europejskiej.

Oprócz biura Intela przeszukano siedziby wielu sprzedawców na terenie całej Unii Europejskiej. Komisja szuka informacji mogących wyjaśnić zarzuty wobec Intela dotyczące udzielania rabatów w zamian za ograniczenie przez partnerów oferowania komputerów z układami AMD; nieoficjalnie mówi się o granicy maksymalnie 10% produkcji dla CPU Advanced Micro Devices. Jeśli Komisja uzna Intel winnym zarzucanych mu praktyk, producentowi grozi grzywna w wysokości do 10 proc. rocznych przychodów z całego świata.

Źródło: CRN.com


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (4)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
avatar
Diesel227
opera
18 lutego 2008, 10:27
????
Słuchajcie mam pytanie: Czym sie różni procesor Intel Core2 Quad od normalnego procesora??? Bo właśnie taki mam a nie wiem czym sie różni... Proszę o szybka odpowiedź. Z góry dziekuje
zgłoś do moderacji »
NightMare
NightMare
opera
16 lutego 2008, 17:09
I dobrze im tak
AMD nie może się wybić ze strat przez zas*** intela ;/ I dobrze im tak. Niech zamkną najlepiej intela i AMD bedzie rządzić na całym świecie! Buahahha :)
zgłoś do moderacji »
avatar
bartek20
opera
14 lutego 2008, 17:26
???
Co ty pleciesz soboliero?
zgłoś do moderacji »
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto