A A A

Sprzętowy portfel do kryptowalut Archos

29 sierpnia 2018, 07:20
Podczas targów IFA, firma Archos zaprezentowała sprzętowy portfel do kryptowalut Archos Safe-T mini.
Sprzętowy portfel do kryptowalut Archos

Archos Safe-T mini to sprzętowy portfel do kryptowalut zapewniający fizyczne i cyfrowe zabezpieczenie dla posiadanych środków. Miłośnicy kryptowalut mogą przechowywać swoje prywatne klucze offline, z dala od zagrożeń, na które podatne są popularne portfele w przeglądarkach internetowych czy aplikacjach mobilnych. Posiadacz portfela może ustawić indywidualny kod PIN, który zapewni ochronę środków w przypadku kradzieży lub zgubienia portfela oraz umożliwi ich odzyskanie za pomocą tzw. recovery seed (ziarenka odzyskiwania). Urządzenie wyposażono w ekran OLED wyświetlający informacje o przeprowadzanej transakcji, którą można potwierdzić za pomocą fizycznych przycisków na obudowie.

Dostępność i cena

Sprzętowy portfel Archos Safe-T mini jest dostępny w sprzedaży, w cenie 49,99€.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto