A A A

SteelSeries Rival 700 - mysz dla prawdziwych graczy

9 czerwca 2016, 12:00
Marka SteelSeries wprowadziła do sprzedaży myszkę Rival 700. Jest to pierwszy na świecie gryzoń oferujący w pełni konfigurowalny wyświetlacz OLED, powiadomienia wibracyjne otrzymywane w czasie rzeczywistym i wymienialne elementy.
SteelSeries Rival 700 - mysz dla prawdziwych graczy

- Kiedy wibrujący Rival 700 powiadamia mnie o odnowieniu umiejętności kierowanego przeze mnie bohatera, potrafię całkowicie odmienić aktualną sytuację w grze - mówi Jonathan „LodA" Berg, jeden z najlepszych, profesjonalnych zawodników w grze DotA2

Wyświetlacz OLED

Gracze, wspierani przez oprogramowanie SteelSeries Engine, mogą personalizować wyświetlacz OLED tak, aby śledzić zmianę profili i statystyki w grze, widzieć ustawienia CPI oraz wprowadzić niestandardowe loga i animacje. W trakcie rozgrywki Rival 700 na bieżąco zapewnia istotne informacje, pozwalając użytkownikowi uzyskać przewagę bez konieczności sprawdzania lub uciążliwego włączania opcji w menu gry.

Wibrujące powiadomienia

Rival 700 nie jest zwykłym urządzeniem, ale stanowi narzędzie służące do dominacji nad przeciwnikami. Gracze mogą od teraz ustawiać w grze alarmy w formie pulsujących powiadomień, pomagających w podejmowaniu decyzji w najtrudniejszych momentach. Rival 700 delikatną wibracją powiadamia użytkownika o odnowieniu umiejętności postaci, informuje o kończącej się amunicji lub spadających punktach zdrowia. Sposób pulsowania myszki, czyli od góry do dołu, nie ma żadnego wpływu na precyzję i dokładność czynności wykonywanych w trakcie rozgrywki.

Maksymalna personalizacja

Rival 700 od SteelSeries, dzięki modułowej konstrukcji oferującej niezliczone opcje personalizacji. Myszka proponuje najbardziej zaawansowany na rynku sensor optyczny umożliwiający włączenie ustawień do maksymalnie 16 000 CPI. W przypadku, kiedy użytkownikowi znudzi się fabryczny czujnik lub będzie chciał wymienić go na nowszy model, nowy Rival umożliwia również samodzielną wymianę sensora bez konieczności kupowania dodatkowego gryzonia. Produkt SteelSeries posiada także wymienialne panele przednie dostępne w różnych wzorach i o różnej powierzchni oraz podświetlenie Prism RGB z milionem opcji kolorystycznych oraz wieloma efektami świetlnymi do wyboru.

Cena i dostępność

Rival 700 pojawi się na rynku z dwoma kablami w pudełku. Pierwszy z nich to gumowy przewód o długości ponad 90cm przeznaczony przede wszystkim dla posiadaczy laptopów. Drugi jest długi na ponad 180cm, został opleciony nylonem i powstał głównie z myślą o użytkownikach komputerów stacjonarnych. Sugerowana cena detaliczna Rival 700 to 109.99 Euro.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto