A A A

SteelSeries Sensei [RAW] już dostępna

18 lipca 2012, 12:14
SteelSeries Sensei [RAW] już dostępna

SteelSeries poinformował o rozpoczęciu sprzedaży myszy SteelSeries Sensei [RAW], dostępnej w dwóch wersjach - z gładką lub matową obudową.

Mysz SteelSeries Sensei [RAW] to model przeznaczony dla użytkowników, którzy nie zamierzają na co dzień korzystać ze wszystkich zaawansowanych funkcji podstawowego modelu SteelSeries Sensei. Wersja [RAW] ma ten sam kształt i rozmiar, co Sensei i poza wysokiej klasy komponentami, oferuje także wykorzystywane w profesjonalnych, turniejowych myszach przełączniki, które sprawdzą się podczas intensywnego klikania, sensor laserowy CPI w zakresie 1-5700 oraz powiększone ślizgacze (rozmiar XL).

Dodatkowo w trzech strefach obudowy umieszczono jasne diody LED, które mogą świecić w wielu, definiowanych przez użytkownika trybach. Oświetleniem można sterować z poziomu oprogramowania SteelSeries Engine (umożliwiającego m.in. tworzenie i przechowywanie nieograniczonej liczby profili).

SteelSeries Sensei [RAW] jest przeznaczona zarówno dla graczy prawo-, jak i leworęcznych. Jest ona dostępna w dwóch wersjach, różniących się wykończeniem obudowy. Dla graczy, którzy chcą mieć pewność, że odrobina potu na dłoni nie przeszkodzi im w rozgrywce, przeznaczona będzie wersja Rubberized pokryta elastyczną gumą. W drugim wariancie - SteelSeries Sensei [RAW] Glossy - obudowa jest gładka i błyszcząca. Każda z wersji jest wyposażona w 2-metrowy, odporny na skręcanie, kabel pokryty plecionką.

Urządzenie jest dostępne w cenie 59,99 euro i można je zamawiać m.in. na stronie producenta.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto