A A A

Steve Jobs ma się dobrze?

11 lutego 2011, 12:12
Steve Jobs ma się dobrze?

Dzisiaj w internecie znalazła się wypowiedź osoby, która niedawno miała okazję zobaczyć Jobsa w kampusie firmy. Czyżby zatem stan jego zdrowia był dobry?

Na początku roku Steve Jobs wysłał pracownikom Apple informację o wzięciu urlopu zdrowotnego. Oczywiście nie podano żadnych konkretnych informacji na temat jego stanu zdrowia, co w dużej mierze wpłynęło na spadek wartości akcji Apple’a na giełdzie. Matthew Cross odwiedził kampus Apple i, ku swojemu zaskoczeniu, przypadkowo spotkał Stevena Jobsa. Według jego relacji, CEO Apple uśmiechnięty rozmawiał przez telefon (chyba nie musimy pisać jakiej marki) i wydawał się być w bardzo dobrej kondycji. Cross wywnioskował to z silnego głosu Jobsa oraz jego wigoru.

Nie wiadomo czy informacja ta wpłynie pozytywnie na akcje Apple’a, ale z pewnością da nadzieję, że Jobs nie odpuszcza i już niedługo znów zobaczymy go na kolejnej prezentacji.

Foto: Apple


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto