A A A

Storage GigaCon forum

2 czerwca 2008, 15:31
Storage GigaCon forum
11 czerwca br. odbędzie się w Warszawie konferencja poświęcona pamięciom masowym, podczas której zaprezentowane zostaną nowe trendy w obszarach konstrukcji i funkcjonalności macierzy oraz kontrolerów dyskowych (RAID, SCSI, SATA, SAS, iSCSI, FC), a także systemów archiwizacji danych (streamery, autoloadery i biblioteki).

Konferencja skierowana jest do użytkowników systemów oraz osób decydujących o zakupie i użytkowaniu poszczególnych produktów oraz rozwiązań, z branży: informatycznej, telekomunikacyjnej, bankowej, ubezpieczeniowej, logistycznej, energetycznej, przemysłowej i szeroko rozumianej branży usługowej.

Firmy sponsorujące konferencję to Action oraz American Power Conversion (APC)by Schneider Electric. Firmy uczestniczące: Tandberg Data, World IT Systems, Bull.

Patronat medialny nad konferencją objęły magazyny komputerowe: NEXT i PC Format.

Więcej informacji na: www.storage.gigacon.org.

Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi: pcformat
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto