A A A

StrongPhone X3 – wytrzymały telefon z nietypową latarką

4 czerwca 2016, 14:00
Evolveo wprowadził na rynek wodoszczelny i wytrzymały telefon dual SIM z maksymalnym wyposażeniem, funkcją Wifi HotSpot, PowerBank i nietypową jak na telefon komórkowy, latarką.
StrongPhone X3 –  wytrzymały telefon z nietypową latarką

Ekstremalnie wytrzymała gumowa obudowa chroni elektronikę w telefonie od uszkodzeń powstałych w wyniku wstrząsów, upadków i zalań. StrongPhone X3 umożliwia jednoczesne korzystanie z dwóch aktywnych kart SIM, podłączenie do internetu przy pomocy 3G lub WiFi, ładowanie innego urządzenia lub korzystanie z bardzo wydajnej latarki. Spełnia kryteria specyfikacji IP68, jest wodoszczelny, może nurkować na głębokości 1,2 metra przez 60 minut. Jest wyposażony w nowoczesny wodoszczelny konektor microUSB "USB cap-less" (bez gumowej zaślepki), dzięki czemu podłączenie do komputera lub ładowarki jest szybkie i łatwe. Wygląd telefonu można odświeżyć za pomocą zmiany bocznych ramek telefonu z czerwonych na srebrne, które są w zestawie z telefonem.

Użytkowników funkcji WiFi HotSpot ucieszy płynne udostępnianie sieci i korzystanie z Internetu na notebooku lub tablecie. Telefon cieszy się dobrym zasięgiem. Funkcja PowerBank umożliwia łatwe ładowanie innego telefonu lub tabletu za pomocą USB. Bardzo wydajna latarka jest obsługiwana za pomocą jednego przycisku z boku telefonu i daje znacznie więcej światła niż standardowe latarki w innych telefonach komórkowych.

StrongPhone sprawdzi się w trudnych warunkach, jest przystosowany do pracy w wysokich i niskich temperaturach i wilgotnym otoczeniu. Telefon wyposażony jest w funkcję SOS - za pomocą jednego klawisza można wezwać pomoc. Przycisk z boku telefonu można programować i dzięki temu mieć łatwy dostęp do swoich ulubionych aplikacji.

Dostępność w polskiej dystrybucji od marca 2016r.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto