A A A

Synology prezentuje DiskStation DS416slim

29 marca 2016, 07:20
Synology Inc informuje o wydaniu DS416slim, 4-kieszeniowego serwera NAS przeznaczonego dla użytkowników domowych i profesjonalistów potrzebujących kompaktowego, energooszczędnego i łatwego w transporcie rozwiązania pamięci masowej.
Synology prezentuje DiskStation DS416slim

DS416slim posiada dwurdzeniowy procesor 1,0 GHz z dedykowanym silnikiem szyfrowania i 512 MB pamięci RAM DDR3. Przy włączonej funkcji Link Aggregation, DS416slim zapewnia prędkość transferu do 170,23 MB/s w odczycie i 77.62 MB/s w zapisie. Zapis, przy wykorzystaniu pojedynczego gigabitowego portu LAN, dochodzi do 78.81 MB/s, co stanowi wzrost o 30% w porównaniu do poprzedniej generacji. Wysoka wydajność DS416slim jest połączona z niskim zużyciem energii, średnio tylko 17,17 watów podczas aktywności.

DS416slim został zaprojektowany do wygodnego utrzymania. Cztery kieszenie są łatwo dostępne i 2,5" dyski twarde można wymieniać na bieżąco w razie potrzeby. Ponadto, wentylator znajduje się w dolnej części urządzenia i może być usunięty w przypadku wadliwego działania. Dodatkowo, jeden z dwóch portów USB 3.0 jest dostępny na przednim panelu DS416slim.

DS416slim działa z DiskStation Manager (DSM), najbardziej zaawansowanym i intuicyjnym systemem operacyjnym dla urządzeń NAS. Posiadając szeroki zakres aplikacji od udostępniania plików multimedialnych po tworzenie kopi zapasowych, DS416slim spełnia wszystkie podstawowe potrzeby użytkowników i zwiększa wydajność pracy, a także kompleksowe centrum multimedialne. Firma Synology otrzymała nagrodę "PC Mag Business Choice Award winner" zdobywając najlepszą ocenę w każdej kategorii tego rankingu, w tym oceniającej niezawodność, ogólną satysfakcję, cenę i gotowość udzielenia rekomendacji.

Synology DiskStation DS416slim trafia do sprzedaży na całym świecie.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto