A A A

System Chroma od marki Razer

13 sierpnia 2014, 13:00
Firma Razer zaprezentowała dzisiaj system Chroma, oferujący podświetlenie w pełnej palecie barw oraz zaawansowane opcje personalizacji w wybranych urządzeniach Razer.
System Chroma od marki Razer

W system Chroma zostaną wyposażone wybrane linie urządzeń Razera na rok 2015 i 2016. Wśród nich znajdzie się gamingowa myszka DeathAdder, mechaniczna klawiatura BlackWidow Ultimate oraz headset Kraken 7.1. Dzięki Chroma, każde z tych urządzeń zaoferuje nowe możliwości konfiguracji podświetlenia oraz synchronizowania tych ustawień za pomocą systemu zapisu ustawień w chmurze - Razer Synapse.

- Nasze nowe urządzenia wyposażone w system zaawansowanego podświetlenia Chroma to nasz kolejny krok w stronę pełnej customizacji i łączenia się gamingowych urządzeń Razera pomiędzy sobą. - mówi Min-Liang Tan,współzałożyciel, CEO i dyrektor kreatywny Razer.

Wszystkie urządzenia wyposażone w system Chroma posiadają specjalne tryby podświetlenia:

Spectrum cycling: Powolne przejścia w ramach pełnej gamy kolorów.

Breathing: Delikatna pulsacja wybranym kolorem co 7 sekund. Ten wzór był do tej pory charakterystyczny dla myszek Razer.

Static: Wybierz dowolny kolor z palety 16.8 miliona barw i rozświetl nim nauszniki swojego headsetu Kraken 7.1, rolkę myszki DeathAdder lub każdy z klawiszy klawiatury BlackWidow Ultimate.

Custom (dla BlackWidow Ultimate Chroma): Łatwo ustaw indywidualny kolor podświetlenia dla każdego z klawiszy swojej BlackWidow Ultimate Chroma za pomocą Razer Synapse.

Custom - Predefiniowane Schematy (dla BlackWidow Ultimate Chroma): Skorzystaj
z jednego ze schematów podświetlenia, stworzonych specjalnie dla gatunków FPS, MOBA, MMO czy RTS.

Reactive (dla BlackWidow Ultimate Chroma): Rozświetla klawisz po naciśnięciu,
lub - w osobnym trybie - pozostawia ślad przez jakiś czas, dzięki czemu klawiatura świeci tym jaśniej, im szybciej naciskasz klawisze.

Wave (dla BlackWidow Ultimate Chroma): Tworzy falę, która rozświetli klawiaturę wszystkimi kolorami tęczy, tworząc energiczną i niekończącą się animację.

Chroma SDK zostanie udostępniony pod koniec roku.

 


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
avatar
igor123456789
13 sierpnia 2014, 20:03
Kupiłem produkt Razera 1 i ostatni raz -myszka abyssus po pół roku 1 problemy -jak Chiński drogie gówno z nic nie znaczącym logo w PL a z chercia bym kupil black widow w systemie chroma
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto