A A A

System monitorujący Blaupunkt SA 2650

2 sierpnia 2018, 07:10
SA 2650 to nowy, bezprzewodowy system monitorujący od marki Blaupunkt do domu, mieszkania lub biura. Zestaw składa się ze stacji bazowej, czujnika na drzwi lub okno, czujnika ruchu oraz panelu sterującego z klawiaturą.
System monitorujący Blaupunkt SA 2650

Bezprzewodowy zasięg do 300 m i możliwość rozbudowania systemu o 30 dodatkowych czujników pozwala zabezpieczyć nie tylko małe pomieszczenia, ale także całe budynki. Systemy Blaupunkt są zabezpieczone przed zakłóceniami łączności z zewnątrz. W przypadku próby bezprzewodowego lub siłowego usunięcia któregoś z czujników alarm zostaje aktywowany. Ponadto system wyśle powiadomienie o zajściu w formie wiadomości tekstowej lub głosowej na podany numer telefonu.

Systemem alarmowym SA 2650 można zarządzać w domu, za pośrednictwem panelu a także, z każdego miejsca dzięki bezpłatnej aplikacji Connect2Home, dostępnej w Google Play oraz App Store.

SA 2650 może służyć nie tylko do ochrony przed włamaniem, lecz także do zdalnego zarządzania domem. Blaupunkt oferuje szeroki wybór dodatkowych komponentów, o które może zostać rozbudowany system, m.in. czujniki dymu, temperatury, inteligentne gniazdka i termostaty. Pozwala kontrolować temperaturę w pomieszczeniach i sterować urządzeniami elektrycznymi przez aplikację mobilną, co może przyczynić się do obniżenia rachunków.

Spodziewana cena detaliczna wynosi 1149 PLN.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto